Vývojáři softwaru

Pracovní místo ( Vývojáři softwaru ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Kontakt telefonicky Po-Pá 10 - 12 hod, 13 - 15 hod, případně e-mailem.
Práce s informačními technologiemi.
Výhodou znalost ukrajinského jazyka.
Volné místo vývojáři softwaru pro lokalitu Praha.

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - software, vývoj aplikací

Další volná místa

Programátor JAVA Baví tě programovat a máte zájem se v této oblasti i nadále realizovat? Říkají Vám něco programovací jazyky JAVA či Spring? Máte zkušenost s vývojem softwaru, ať už ze školy nebo z práce? Pokud ano, tak neváhejte a ozvěte se nám! Hledáme posilu do ...
Grafton Recruitment s.r.o. Mladá Boleslav, Plný úvazek, Inzerováno včera

Projektový manažer | 65 000 Kč Sledujete aktuální trendy ve světe automobilů a chcete toto hoby někde využít? Máte zájem podílet se na inovacích v automobilovém průmyslu? Pak neváhejte a dejte nám o sobě vědět! Hledáme posilu na pozici "Projektový manažer pro inovace". ...

Tester bezdrátové technologie | 35 000 Kč Zajímáte se o bezdrátové technologie a chtěl byste se v tomto oboru i nadále rozvíjet? Baví Vás testovat nové technologie v oblasti automotive? Pak neváhejte a ozvěte se nám! Hledáme posilu do týmu testerů na pozici „Tester bezdrátové technologie“. ...