WEPOL, a.s.

TECHNOLOG/-ŽKA

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Na Staré Cidlině 664, 504 01 Nový Bydžov

- PP na dobu neurčitou, nástup dohodou
- Náplň práce: obsluha CNC obráběcích strojů, konstrukční práce, práce v CAD software
- Požadujeme: vyšší odborné, znaloct CAD a CAM software.Znalost CNC strojů
- Nabízíme: stravenky
- Životopisy zasílejte na e-mail: mu@wepol.cz
Volné místo technolog/-žka pro lokalitu Nový Bydžov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: TECHNOLOG/-ŽKA

Minimální požadavky vzdělání: Vyšší odborné
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Telekomunikace
Pozici nabízí: WEPOL, a.s.
Ulice: Na Staré Cidlině 664
Město: Nový Bydžov
PSČ: 504 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Marie Vejrová
E-mail: mu@wepol.cz
Telefon: +420 495 800 346

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: WEPOL, a.s.