Řidič nákladního automobilu (LKW)

  • Vitějovice

Pracovní místo ( Řidič nákladního automobilu (LKW) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Rozvíjející se rodinná společnost přijme dva nové spolupracovníky na pozici řidič nákladního automobilu (LKW).
Nabízíme nástupní mzdu 38.000,-Kč/měsíčně čistého
Pracujeme pouze přes týden, víkendy volné. Mimořádně sobotní návrat s příplatkem.
Požadujeme:
kartu řidiče
ŘP skupiny C+E
spolehlivost
komunikační dovednosti
zodpovědnost
Nabízíme:
příspěvek na dopravu
služební telefon s neomezeným tarifem, který lze využívat i pro soukromé účely
nástupní bonus 5.000,- Kč (po uplynutí zkušební doby)
nový vozový park
k dovolené navíc 5 dní
závodní dovolená +- 20.prosince - +- 8.ledna
Motivační bonus, který můžete dostávat po splnění našich požadavků a uplynutí 3 měsíční zkušební doby je ve výši 3.000,- Kč/měsíčně

Více info na tel.: 721 881 684 Holkovič Lukáš
Volné místo řidič nákladního automobilu (lkw) pro lokalitu Vitějovice.