Mzdová účetní

Pracovní místo ( Mzdová účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště - Drásov.

Náplň práce:
Kompletní zpracování mrzdové a personální egendy pro cca 80 zaměstnanců, správa docházkového systému, komunikace s úřady, měsíční reporting mzdových nákladů.
Požadavky: Základní znalosti všeobecného účetnictví, Praxe v oblasti mzdové účetní min. 3 roky, orientace v platných zněních daňových zákonů, trestní bezúhonnost, samostatnost a flexibilita.
Řidičský průkaz sk. B výhodou
Znalost práce na PC (Windows, MS Office), IS QI, Pohoda výhodou.
Znalost anglického jazyka výhodou

Zaměstnanecké výhody:
zázemí stabilní společnosti, stravenky, pružná pracovní doba

První kontakt emailem.
Kontaktní osoba: Žaneta Jelínková, tel. 774401502, email: jelinkova@hristě-bonita.cz