Doosan Infracore Europe, odštěpný závod

Analytici pro AM / PS

Odeslat

Pracovní náplň
Pozice: analytici pro AM / PS
OC
Přehled pozice: analytici pro AM / PS jsou plně zodpovědní za vyhledávání obchodních příležitostí a možností vytvářet nové výnosy z prodeje a zisku pro naši společnost, podpora prodeje a AM / PS strategie
Znalosti a dovednosti: projektový management, komunikace, dovednosti studia trhu.
Prodej a finanční analýzy.
Analytický duch. Práce se sběrem dat a analýzami (xls, přístup, Oracle, ...).
Technické a / nebo terénní zkušenosti jsou přínosem.
Znalost angličtiny s jinými evropskými jazyky.
Zaměstnanecké výhody: závodní stravování, 5 týdnů dovolené, stravenky
Nástup: od 1.1.2018 Mzda: 50 000,- Kč
Kontakt: Hříbalová Hana, e-mail: hana.hribalova@doosan.com
Místo výkonu práce: Doosan Infracore Europe, odštěpný závod, U Kodetky č.p. 1810, 263 01 Dobříš
Volné místo analytici pro am / ps pro lokalitu Dobříš.

Požadavky
Angličtina Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Analytici pro AM / PS

Minimální požadavky vzdělání: Bakalářské
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Doprava a logistika, Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: Doosan Infracore Europe, odštěpný závod
Ulice: U Kodetky 1810
Město: Dobříš
PSČ: 263 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Hana Hříbalová
E-mail: Hana Hříbalová

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Doosan Infracore Europe, odštěpný závod