POZEMNÍ STAVBY Jihlava, spol. s r.o.

Mechanici a opraváři motorových vozidel

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme:
doklad o ukončeném vzdělání,
pracovitost,
dobrý zdravotní stav,
praxe v oboru výhodou
Volné místo mechanici a opraváři motorových vozidel pro lokalitu Jihlava.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Mechanici a opraváři motorových vozidel

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: POZEMNÍ STAVBY Jihlava, spol. s r.o.
Ulice: Pávovská 913
Město: Jihlava
PSČ: 586 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jan Koumar
E-mail: jkoumar@psjihlava.cz
Telefon: +420 737 178 185

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: POZEMNÍ STAVBY Jihlava, spol. s r.o.