Mechanici a opraváři motorových vozidel

Pracovní místo ( Mechanici a opraváři motorových vozidel ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme:
doklad o ukončeném vzdělání,
pracovitost,
dobrý zdravotní stav,
praxe v oboru výhodou
Volné místo mechanici a opraváři motorových vozidel pro lokalitu Jihlava.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

Automechanik/opravář Práce ve značkovém autorizovaném servisu Mercedes-Benz Bezplatné zaškolení 1. kontakt prostřednictvím e-mailu Volné místo automechanik/opravář pro lokalitu Jihlava.
AUTO JIHLAVA s.r.o. Jihlava, Inzerováno dnes

Automechanik, mzda až 45 000 Kč/měs.– LODĚNICE Jsou auta Vašim koníčkem? Jste vyučen v oboru? Máte zkušenosti jako automechanik, autoelektrikář nebo diagnostik? Tak nám zašlete Váš životopis! Vaší náplní práce bude: * Oprava vozidel v rámci záručních a pozáručních oprav * Diagnostika ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

AUTOELEKTRIKÁŘ, SLANÝ, až 28 000 Kč/měs. Máte zkušenosti s montáží? Hledáte si práci v okolí Kladenska? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis na pozici AUTOELEKTRIKÁŘ a začněte pracovat pro mezinárodní společnost zabývající se konstrukcí a výrobou pro automobilový průmysl. Vaším úkolem ...