ŘEZNICTVÍ HRDLIČKA s.r.o.

prodavačka

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce - Líně
- zdravotní průkaz
Volné místo prodavačka pro lokalitu Líně.

Požadavky
Jiné

Nabízíme
Nástup možný od: 07. 03. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: prodavačka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: ŘEZNICTVÍ HRDLIČKA s.r.o.
Ulice: Plzeňská 81
Město: Líně
PSČ: 330 21

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Zuzana Soukupová
E-mail: reznictvihrdlicka@seznam.cz
Telefon: +420 604 412 184

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ŘEZNICTVÍ HRDLIČKA s.r.o.