Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Sociální pracovník/nice úseku kurately - kurátor/ka pro mládež

Pracovní místo ( Sociální pracovník/nice úseku kurately - kurátor/ka pro mládež ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Náplň práce: zajišťuje sociálně-právní ochranu dětí
Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oblasti sociální práce nebo příbuzných oborů dle zákona 108/2006 Sb. praxe v oboru, kreativita, samostatnost, spolehlivost, dobré kominukační a organizační schopnosti, uživatelská znalost práce na PC, Řidičský ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Média, reklama a grafika

Další volná místa

Kurátor/ka pro děti a mládež Místo výkonu práce: Velká Hradební č.p. 2336/8, Ústí nad Labem-centrum, 400 01 Ústí nad Labem. Informace: https://www.usti-nad-labem.cz/files/cz/uredni-portal/sprava-mesta/uredni-deska/vyberova-rizeni-personalni/magistrat/vr-osv-ospod.pdf Volné ...
Statutární město Ústí nad Labem Ústí nad Labem, Inzerováno před 2 dny

řezník/řeznice porcování kuřecího masa Volné místo řezník/řeznice pro lokalitu Uherské Hradiště.
Kuřata Siman s.r.o. Uherské Hradiště, Inzerováno před 3 dny

Kurátor/kurátorka pro děti a mládež v odboru sociálních věcí a zdravotnictví Charakteristika pracovní pozice: sociální práce s dětmi, které spáchaly trestný čin nebo čin jinak trestný a s dětmi páchajícími přestupky. Plnění úkolů orgánu sociálně-právní ochrany dětí. Místo výkonu práce: Městský úřad Česká Lípa Platové ...
Město Česká Lípa Česká Lípa, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit