řidič systémového vozíku

  • Karviná

Pracovní místo ( řidič systémového vozíku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vaší náplní práce bude:
- řízení systémového vozíku a vychystávání materiálu
- naskladnění a vyskladnění zboží dle plánu výroby
- řízení práce a úkonů pomocí WMS systému
- ošetřování a kontrola vozidla
- vedení evidence vozíku
- zodpovědnost za správný chod celého procesu

Požadujeme:
- ukončené středoškolské vzdělání
- průkaz řidiče VZV
- fyzickou odolnost a dobrý zdravotní stav
- vysoké pracovní nasazení
- práce ve 3-směnném provozu
- zkušenost s prací ve skladu
Výhodou:
- praxe ve strojírenském / zpracovatelském
průmyslu
Nabízíme:
- práci, kde můžete být platným členem týmu
- firmu, které se daří a kde je tým lidí, který chce
svou práci dělat stále lépe
- zaměstnanecké výhody (dovolená navíc, cílové
odměny, kurzy Aj, osobní ohodnocení, životní
pojištění, dotované firemní stravování,
zaměstnanecké slevy a další)
Volné místo řidič systémového vozíku pro lokalitu Karviná.