Asistent/ka

  • Třeboň

Pracovní místo ( Asistent/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jaká bude vaše pracovní náplň?
- příprava podkladů pro podání nabídek ve výběrovém řízení, zadávání dat do informačního systému, zajištění reklamačního procesu, správa a evidence příchozí a odchozí pošty společnosti, obsluha datových schránek, vedení archivu dokumentů společnosti, administrativní podpora úseku;
Jaké jsou požadavky na tuto pozici:
SŠ stavební, obchodní nebo ekonomické zaměření, znalost MS Office na pokročilé úrovni, samostatnost a zodpovědnost, komunikační a organizační schopnosti, minimální praxe 2 roky v administrativě;
VÝHODOU:
- znalost zákona č. 134/2016 Sb. o zadávání veřejných zakázek, znalost problematiky archivnictví, zkušenost s informačním systémem INFO power od RTS a.s.
Co vám můžeme nabídnout?
- pracoviště Třeboň, nástup možný ihned nebo začátkem roku 2018, dobré platové ohodnocení dle dosavadní praxe a zkušeností, motivační systém odměňování, možnost částečného nebo plného úvazku;
Benefity – stravenky, životní pojištění;
Volné místo asistent/ka pro lokalitu Třeboň.