Poradce občanské poradny - sociální pracovník

  • Děčín

Pracovní místo ( Poradce občanské poradny - sociální pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Staré město (1 pozice), Boletice nad Labem (2 pozice)

Požadujeme
Odborné vzdělání sociálního pracovníka dle §110 zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb., praxe výhodou, doložená trestní bezúhonnost, orientace v právním systému.

Dovednosti: počítačová gramotnost, velmi dobrá znalost ČJ

Schopnosti: ochota se neustále vzdělávat, komunikativnost, odolnost proti psychické zátěži, schopnost týmové spolupráce

Nabízíme
Kreativní prostředí stabilní neziskové organizace, přátelský kolektiv, práce v malém týmu, pravidelná supervize.

Náplň práce poradce:
- vedení poradenských rozhovorů (osobně, telefonicky, e-mailem) s klienty v dluhové oblasti
- podpora při mapování závazkové situace klienta
- podpora při přípravě a sepisu návrhů na oddlužení
- jednání se zájemci o službu a objednávaní klientů
- vedení dokumentace, evidence
- výkaznictví pro potřeby projektu

Kontakt:
Bc. Adéla Srbecká, Ing. Jarmila Dlouhá, tel. 412 517 368 (volat pondělí - pátek od 8 do 12 hod.), e-mail: srbecka@chsdcz
Volné místo poradce občanské poradny - sociální pracovník pro lokalitu Děčín.