Učitel - speciální pedagog

Pracovní místo ( Učitel - speciální pedagog ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
UČITEL - SPECIÁLNÍ PEDAGOG - VŠ
Volné místo učitel - speciální pedagog pro lokalitu Vrchlabí.

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

SPECIÁLNÍ PEDAGOG/-ŽKA Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s předpokladem prodloužení. Požadavky: řidičský průkaz sk. B. Zaměstnavatel nabízí stravenky. Kontakt telefonicky - Ing. Feistauer Ivo, tel.: 491 422 910 (Po-Pá od 08:00 hod. do 12:00 hod.). Volné místo ...
Praktická škola, Základní škola a Mateřská škola Josefa Zemana, Náchod Náchod, Inzerováno před 3 dny

SPECIALISTA KVALITY | AJ | Nový Bydžov Máte technické vzdělání? Dokážete číst v technické dokumentaci? Pokud chcete pracovat v dynamické společnosti s dlouhodobou perspektivou a preferujete příjemnou firemní kulturu založenou na otevřenosti a respektu, pracujte jako INŽENÝR ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 4 dny

Specialista kvality (projekty) Kvalita! Kvalita! Kvalita! Proč třikrát? Protože oddělení kvality v oboru automotive je jistota kvalitního zaměstnání! A pokud nyní hledáte pracovní uplatnění jako kvalitář/ka a máte dostatek zkušeností, podívejte se níže, co Vás na pozici ...