PRACOVNÍK/-ICE VYÚČTOVÁNÍ HOTOVOSTÍ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/-ICE VYÚČTOVÁNÍ HOTOVOSTÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou, nástup dle dohody
- Náplň práce: vyúčtování zásilek, běžná administrace (svozové dokumentace), práce na PC, třídění letáků, příjem zásilek od firem a velkých organizací
- Požadujeme: znalost práce na PC, dobrý zdravotní stav a fyzická způsobilost, ochota pracovat na ranní (5:00-13:00h) a odpolední směnu (cca 11:00-19:00h nebo 10:00-17:30h), 1x měsíčně noční (0:00-7.30h)
- Nabízíme: příplatky až 2500 Kč, 36,5 hodinová pracovní doba, 5týdnů dovolené, máme pro Vás i další benefity (stravenky v hodnotě 70 Kč, ubytování ve firemních rekreačních zařízeních, příspěvky na dovolenou a dětské tábory, volno pro rodiče, aj.), už po roce práce u nás dostanete smlouvu na dobu neurčitou
- Zaměstnání je vhodné i pro absolventy/-tky
- V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem: kubistova.petra@cpost.cz (pí. Petra Kubistová)
Volné místo pracovník/-ice vyúčtování hotovostí pro lokalitu Hradec Králové.