HMP plus s.r.o.

KUCHAŘ/KA

Odeslat

Pracovní náplň
Pracovní náplň: zajištění kuchařské činnosti a přípravných prací, porcování masa, dodržování receptur a postupů, zajištění akcí (rautů), přejímka zboží, odpovědnost za kvalitu podávaných jídel, dodržování Haccp a veškerých hygienických norem.
Požadavky: vyučení v oboru kuchař-číšník nebo praxe min. 3 roky vč. referencí podmínkou, rád se učit novým věcem, nekonfliktní, komunikativní, loajální, organizační schopnosti, zodpovědnost za konanou práci, fyzická zdatnost, zdravotní průkaz.
Dlouhý/krátký týden.
Nabízíme: stabilní zaměstnání, možnost získání praxe, příjemné prostředí, zajištěné stravování.
Zaslat životopis, popř. scan nebo foto doporučenky z ÚP e-mailem, nechodit na pracoviště.
Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Liberec.

Nabízíme
Nástup možný od: 03. 09. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: KUCHAŘ/KA

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: HMP plus s.r.o.
Ulice: Ještědská 149
Město: Liberec
PSČ: 460 08

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Iva Hochová
E-mail: reproint@centrum.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: HMP plus s.r.o.