PRACOVNÍK/PRACOVNICE FINANČNÍHO ODDĚLENÍ

  • Písek

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/PRACOVNICE FINANČNÍHO ODDĚLENÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
Vzdělání ekonomického směru, praxe výhodou.
Vhodné i pro absolventy a OZP
Pracovní doba: 7:30 - 16:00 hod.
Náplň práce:
Vystavování faktur a jejich zasílání odběratelům, úhrada došlých faktur
Upomínkové řízení k vystaveným neuhrazeným fakturám
Správa přehledů pohledávek a závazků
Vedení pokladních knih (CZK, EUR)
Správa firemního bankovnictví , internetového bankovnictví (firemní banky)
Zpracování výstupů měsíčních uzávěrek
Spolupráce na vyhotovení podkladů pro roční uzávěrku
Plnit úkoly dle platných předpisů a zákonů ČR
Nabízíme:
- perspektivu dynamicky se rozvíjející nadnárodní společnosti
- zázemí stabilní rodinné firmy
- možnost dalšího profesního růstu, vzdělávání a seberealizace
- odpovídající finanční ohodnocení
- zajímavou práci v mladém kolektivu
- širokou škálu zaměstnaneckých benefitů - závodní stravování, pět dnů dovolené nad rámec zákoníku práce, příspěvek na dopravu a další
vzdělávání, odpovídající finanční ohodnocení, stravování, ŽP nebo PF, 5 týdnů dovolené.
První kontakt: pí. Věra Svobodová tel. 382 201 050 (mezi 7:30 - 16:00 hod.), email: vera.svobodova@f-plast.com, nebo osobně na uvedné adrese.
Volné místo pracovník/pracovnice finančního oddělení pro lokalitu Písek.