Honeywell International s.r.o.

Systémový Inženýr/Systems Engineer

Odeslat

Pracovní náplň
První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem.

Dohled na průběh vývoje Flight Management systému
Specifikace požadavků
Komunikace se zákazníkem
Testování vyvinutých systémů

Služební cesty mezi 10% až 25% pracovní náplně
Velmi dobrá znalost anglického jazyka
Vysokoškolské vzdělání
Znalost avionických systémů

Zaměstnanecké výhody:
Stravenky, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou
Volné místo systémový inženýr/systems engineer pro lokalitu Brno.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Systémový Inženýr/Systems Engineer

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: IT - software, vývoj aplikací
Pozici nabízí: Honeywell International s.r.o.
Ulice: Tuřanka 1387
Město: Brno
PSČ: 627 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Veronika Klimešová
E-mail: Veronika Klimešová
Telefon: +420 730 807 005

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Honeywell International s.r.o.