účetní příspěvkové organizace

  • Brno

Pracovní místo ( účetní příspěvkové organizace ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Životopisy zasílejte na e-mail adresu zsjihomoravske@zsjihomoravske.cz nebo tomasikova@zsjihomoravske.cz. Vybraný uchazeč bude telefonicky nebo písemně osloven k dalšímu pohovoru.
Odměňování podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. (§ 5, odst. 1) - platová třída 10, plat od 18.200,- do 27.380,- Kč (v návaznosti na výši úvazku). Platový stupeň bude určen podle délky započitatelné praxe.
Komplexní vedení účetnictví příspěvkové organizace, koordinace účtování o stavu, pohybu a rozdílů majetku a závazků, o nákladech a výnosech, výdajích a příjmech a o výsledku hospodaření včetně sestavování účetní závěrky a vedení účetních knih.
Požadujeme trestní bezúhonnost, komunikativnost, flexibilitu, důslednost, odpovědnost, dobrou organizaci práce, příjemné vystupování. Úplné střední odborné vzdělání s maturitou nebo vysokoškolské vzdělání eknomického zaměření.
Požadované dovednosti
znalost účetní legislativy a podvojného účetnictví podmínkou
znalost účetnictví příspěvkové organizace
praxe v účetním programu ACE-ÚČTO a ACE-EMA
zkušenosti se sestavováním čtvrtletní a roční závěrky
aktivní znalost MS Windows, MS Office (Word, Excel)
znalost práce s webovými aplikacemi
analytické myšlení, samostatnost
Pracovní úvazek částečný úvazek, 0,75 úvazku - 6 h denně
Požadovaná praxe: min. praxe v oboru 3 roky
Volné místo účetní příspěvkové organizace pro lokalitu Brno.