Technik BOZP

  • Brno

Pracovní místo ( Technik BOZP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem: vinklarkova@ekolbrno.cz
Pro naši mezinárodní společnost (s dceřinou výrobní společností v Brně Líšni a filiálkou v Kolíně) s řadou exportních zakázek, moderním pracovním prostředím a přátelským kolektivem hledáme vhodného pracovníka na post technik BOZP
Klíčové úkoly:
Tvorba a aktualizace povinné dokumentace v oblasti BOZP
Realizace činností spojené s BOZP/PO, ŽP - likvidace odpadů
Zavádění preventivních programů v oblasti pracovních úrazů, snižování počtu pracovních úrazů
Kontrola dodržování předpisů
Účast na auditech
Školení zaměstnanců
Zastupování organizace při jednání s orgány státní správy v oblasti BOZP
Provádění kontrolní činnosti BOZP/PO ve svěřené oblasti
Odpovědnost za zpracování kontrolních zpráv včetně návrhů na odstranění neshod
Spolupráce s personalistkou při definování požadavků na zdravotní způsobilost
Účast při řešení problematiky BOZP na stavbách

Požadujeme:
Technické vzdělání min. SŠ
Odborná způsobilost v oblasti BOZP (dle zák. 309/2006 Sb.) a PO (dle zák. 133/1985 Sb.§11)
Znalost platné legislativy a odborné problematiky BOZP/PO
Praxe na obdobné pozici
Spolehlivá a technicky zdatná osobnost
Reprezentační a komunikační dovednosti
Základy práce s PC (MS Office)
ŘP B - aktivní řidič
Znalost AJ výhodou
Po půlroční době určité možnost pracovního poměru na dobu neurčitou.

Nabízíme:
5 týdnů dovolené, výuka jazyků na pracovišti, stravenky, profesní růst, pružná pracovní doba, po zkušební době penzijní a životní pojištění
Volné místo technik bozp pro lokalitu Brno.