RECEPČNÍ SPORTOVNÍHO CENTRA

  • Brno

Pracovní místo ( RECEPČNÍ SPORTOVNÍHO CENTRA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pokud byste se k nám rádi přidali, prosím zašlete životopis s fotografií a krátký motivační dopis ve své odpovědi.

Společnost Sportcentrum Ivanovice provozuje sportovní areál na severu Brna, v Ivanovicích. V našem příjemném zázemí hostům nabízíme možnost využití kurtů pro raketové sporty, jako jsou squash anebo badminton, a také návštěvu našich cvičebních sálů, ve kterých pořádáme skupinové lekce spinningu, funkčního cvičení, pilatesu a mnohé další. K našim hostům se snažíme být vždy přátelští a nápomocní a totéž platí i mezi našimi pracovními kolegy. :-)

Do našeho mladého kolektivu hledáme přátelského a pracovitého kolegu, který by nám pomohl s chodem recepce a obslouhou našich hostů při příchodu a odchodu.

Vaší náplní práce bude:
Zadávání rezervací do rezervačního systému, podle emailu nebo telefonu
Příprava a prodej nápojů pro hosty sportcentra
Práce s pokladnou
Udržování pořádku na recepci
Pracovní doba - ranní a odpolední směny v pracovní dny. Volné víkendy.

Požadujeme:
Příjemné vystupovaní
Dobré komunikační a organizační schopnosti
Základní znalost práce na PC a MS Office
Základní znalost AJ
Smysl pro pořádek
Kladný vztah ke sportu

Nabízíme:
Dlouhodobou spolupráci v mladém a pohodovém kolektivu
Práci na hlavní pracovní poměr
Směny dle dohody s kolegy
Vstup do našeho sportovního centra zdarma
Nástup dle dohody - možný ihned
Nástupní mzda 18 000 Kč
Volné místo recepční sportovního centra pro lokalitu Brno.