Kuchař/ka

Pracovní místo ( Kuchař/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Míst výkonu práce: restaurace u Kováře, Masarykova č.p. 115/182, Klíše, Ústí nad Labem.
Požadujeme: vyučení.
Nabízíme: mzdu 19 000,- Kč., nástup možný ihned.
Telefonicky si sjednat osobní schůzku.
Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Ústí nad Labem.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

KUCHAŘ - KUCHAŘKA KUCHAŘ - KUCHAŘKA Praxe podmínkou., SOU v oboru výhodou. Místo výkonu práce: Hradní 577/2, Most Zaměstnanecké výhody: personální strava, příspěvek na dopravu. HLÁSIT SE: Tomáš Müller, telefonicky od PO-PÁ mezi 10:00 - 15:00 hod., tel.: 777 938 754 ...
Junek-R, s.r.o. Most, Inzerováno včera

Kuchař/ka - specialista čínské kuchyně Požadavky: - znalost čínské kuchyně - znalost vietnamštiny výhodou. První kontakt emailem! Volné místo kuchař/ka - specialista čínské kuchyně pro lokalitu Česká Lípa.
T&H VINAFOOD s.r.o. Česká Lípa, Inzerováno včera

KUCHAŘ/KA KUCHAŘ/KA - znalost čínské kuchyně HLÁSIT SE: email: yexiaofeng16@gmail.com, tel.: 725150196, osobně: OC Centrál, červené Jablko Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Most.
Pavel Chabda s.r.o. Most, Inzerováno před 2 dny