Kuchař/ka

Pracovní místo ( Kuchař/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Míst výkonu práce: restaurace u Kováře, Masarykova č.p. 115/182, Klíše, Ústí nad Labem.
Požadujeme: vyučení.
Nabízíme: mzdu 19 000,- Kč., nástup možný ihned.
Telefonicky si sjednat osobní schůzku.
Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Ústí nad Labem.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

KUCHAŘ/-KA KUCHAŘ/-KA - vyučení v oboru výhodou, praxe v oboru minimálně rok podmínkou - jedná se o českou kuchyni, hotová jídla i minutky - mzda se odvíjí od délky praxe Zaměstnanecké výhody: doprava zajištěna, stravování, dynamický kolektiv HLÁSIT SE: ...
Karel Rejzek Klíny, Inzerováno před 4 dny

Kuchaři Místo ývkonu práce: RESTAURACE KOUPALIŠTĚ, Třída 9. května č.p. 1264/46, Rumburk. Požadujeme: Spolehlivost, zodpovědnost a chuť pracovat. Řidičský průkaz sk.B výhodou. Nemusí být praxe v oboru, zaučíme. Kontakt: e-mailem Volné místo kuchaři pro ...
SPORTLIFE CENTRUM s.r.o. Rumburk, Inzerováno před 4 dny

obráběč kovů - specialista místo výkonu práce: Louny, 5. května 2940 požadujeme: vysokou úroveň manuální zručnosti a ovládání obráběcích nástrojů a přístrojů, čtení výkresové dokumentace, znalost měřidel, značná matematicko-logická gramotnost zaměstnanecké výhody: Příspěvek ...
SEKO Aerospace, a.s. Louny, Inzerováno před 5 dny