Systémový inženýr

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Systémový inženýr ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, o.z., Sociální péče č.p. 3316/12a.
Požadujeme: středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání, znalost AJ na úrovni čtení technické (odborné IT) dokumentace, zkušenost s OS Windows Server 2008/2012/2016 na úrovni administrátora, zkušenost se správou desktopů v prostředí s velkým množstvím pracovních stanic, motivace pracovat v týmu spravujícího prostředí s 8000 uživateli,
znalosti v těchto oblastech výhodou: Samba, Linux na úrovni administrátora RHCSA nebo RHCE, MS Exchange 2007/2010 , PKI, Kerberos, Radius, VMWare 5.x, Veeam, Active directory na úrovni administrace, znalost Powershell na úrovni skriptování, znalost síťových služeb DNS, DHCP na úrovní administrace, schopnost reagovat na změny, schopnost týmové spolupráce, samostatnost, pracovní nasazení, schopnost práce ve stresu v prostředí s vysokými nároky na dostupnost služeb, ochotu dále se vzdělávat, řidičský průkaz B.
Nabízíme: práci s pestrým spektrem technologií a výzev k řešení v profesionálním kolektivu, práci na projektech s regionálním významem, přístup k moderním unikátním technologiím, možnost dalšího vzdělávání, místo výkonu práce v Ústí nad Labem s možností práce i z dalších pracovišť společnosti (Chomutov, Most, Teplice, Děčín).
Přihlášky se strukturovaným životopisem a dokladem o vzdělání zašlete nejpozději do 31.01.2018 emailem nebo na adresu : Krajská zdravotní, a.s., Personální a mzdové středisko, Hanzlíčková Silvie, Sociální péče 3316/12A, 400 11 Ústí nad Labem - obálku označte VŘ - SI.
Volné místo systémový inženýr pro lokalitu Ústí nad Labem.