ŠKODA AUTO a.s. Specialista komunikace značky (Ostatní specialisté v oblasti techniky)

Specialista komunikace značky (Ostatní specialisté v oblasti techniky)

Odeslat

Pracovní náplň
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: U Pergamenky č.p. 1522/2, Holešovice, 170 00 Praha 7
PRVNÍ KONTAKT e-mailem na adrese : Jiri.Necesany@skoda-auto.cz nebo telefonicky na č.: 326 816 804
UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY: koordinace tvorby prodejní literatury ve všech životních fázích produktu, analýza výsledků efektivity prezenční a prodejní literatury. Požadujeme VŠ vzdělání (ekonomie, obchod), AJ a NJ - hovorová úroveň
Volné místo specialista komunikace značky (ostatní specialisté v oblasti techniky) pro lokalitu Praha.

Požadavky
Angličtina Aktivní - hovorová úroveň, Němčina Aktivní - hovorová úroveň

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 01. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Specialista komunikace značky (Ostatní specialisté v oblasti techniky)

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Praha
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: ŠKODA AUTO a.s.
Ulice: U Pergamenky 1522
Město: Praha
PSČ: 170 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Jiří Nečesaný
E-mail: Jiri.Necesany@skoda-auto.cz
Telefon: +420 326 816 804

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ŠKODA AUTO a.s.