Konzultant/ka plánování obalů a konceptů balení v automobilovém průmyslu

  • Mladá Boleslav

Pracovní místo ( Konzultant/ka plánování obalů a konceptů balení v automobilovém průmyslu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:
Sirotkova č.p. 1242
Mladá Boleslav II
293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt: tel.: 608 733 243, e-mail: kvetoslava.fiserova@c-p-s.de

Náplň práce:
- tvorba obalových konceptů a projektování nových obalů pro automobilový průmysl
- samostatne plánování návrhu obalů podle logistických a technických požadavků
- specifikace technických požadavků a odzkoušení prototypů balení
- koordinace a monitoring s odděleními
- odsouhlasení a monitoring s odbornámi odděleními, partnery a dodavateli
- podpora technického nákupu u zadávacích řizení a projektové dokumentace obalů
- řízení aktualizace projektových dat, kontrola změn projektových dat a sledování nutných doplnění
- nezávislé plánování a provádění pravidelných jednání s relevantními pracovniky projektů

Požadavky:
- VŠ vzdělání v oboru průmyslového inženýrství, logistiky nebo srovnatelné v ideálním případě, odborná praxe v automobilovém průmyslu, v oblasti plánování balení nebo speciálních obalů
- znalost moderních metod konstrukce obalů v automobilovém průmyslu
- ideálně znalost konstrukčních prací v programu Catia V5, Solidworks nebo podobných systémech
- zkušenosti s řízením projektů a základní znalosti v projektování technických a průmyslových zařízení
- dobrá znalosti MS office
- dobrá znalost anglického jazyka nebo německého jazyka
- ochota cestovat

Naše nabídka:
- příjemné pracovní prostředí, plocha hierarchie
- odpovídající platové ohodnocení
- kariérni program s integrovaným plánem školení a možnosti dalšího vzdělávání
- flexibilní pracovní doba
Volné místo konzultant/ka plánování obalů a konceptů