Obchodní reprezentant

  • Krnov

Pracovní místo ( Obchodní reprezentant ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Krnov, Čsl. armády 43b
NÁPLŇ PRÁCE
získávání nových zakázek, uzavírání smluv, konzultace potřeb zákazníků
péče o portfolio stávajících klientů, komunikace se zákazníky (korporát)
komunikace s ostatními členy týmu, tvorba obchodního plánu
rozvoj dobrého jména firmy, reprezentace firmy navenek!

POŽADUJEME
Základní znalost obchodního práva, dobrý obchodní odhad, schopnost vést obchodní jednání
aktivitu, výkon, tvořivost, komunikační a prezentační obratnost,
vnímavost a sebereflexi, schopnost sebeřízení a samostatnosti v rozhodování
převzetí odpovědnosti za obchodní výsledky, řidičský průkaz skupiny B

NABÍZÍME
Fixní plat a BONUSY DLE VÝKONU - velmi dobré platové ohodnocení, zaučení do firemních produktů
plnou back-office, HR, PR a IT podporu, práci na HPP s perspektivou místa na dobu neurčitou

ZAUJALI JSME VÁS?
pošlete nám životopis na adresu: vyberoverizeni@logicall.cz, do předmětu zprávy uvádějte zásadně tento text: MPSV - Obchodní reprezentant. K životopisu prosím připojte svou aktuální fotografii,
přispějete tím k osobnější rovině jednání, děkujeme.

Stravenky, školení, firemní akce, vzdělávací kurzy, mobil, auto, notebook

Z : 29.11.2017
Volné místo obchodní reprezentant pro lokalitu Krnov.