Údržbář budov a areálu

  • Bzenec

Pracovní místo ( Údržbář budov a areálu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
- vzdělání min. střední odborné (vyučen)
– obor elektrikář příp. zámečník nebo instalatér
- platné osvědčení podle vyhl. č. 50/1978 Sb. § 6 - výhodou
- flexibilitu, praxe výhodou
- řidičský průkaz skup. B
- manuální a technická zdatnost
Pracovní náplň:
- odstraňování závad při správě budov
- provádění drobných oprav a údržby na zařízení budov a areálu
- zajišťování provozu a kontroly vybraných zařízení
- úklid a údržba venkovních prostor a komunikací (v zimním období úklid sněhu, posyp komunikací; v letním období údržba zeleně v areálu společnosti)
- dodržování pořádku a zásad systémů a pravidel PO a BOZP
Nabízíme:
- práci na HPP
- dlouhodobou spolupráci
- jednosměnný provoz
- zázemí stabilní společnosti
- nástup možný ihned
- poloviční úvazek s možností navýšení úvazku
Volné místo údržbář budov a areálu pro lokalitu Bzenec.