Technik pro provádění analýz reklamovaných výrobků

  • Vrchlabí

Pracovní místo ( Technik pro provádění analýz reklamovaných výrobků ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

TECHNIK - pro provádění analýz reklamovaných výrobků
Náplň práce: Vaší hlavní činností bude koordinace činností spojených s vyřizováním reklamací, operativní rozhodování o způsobu a rozsahu analýzy reklamovaných výrobků, provádění analýz a testů reklamovaných výrobků, zpracováni zpráv z provedených analýz o oprávněnosti reklamace, iniciace okamžitých opatření směřujících k zamezení použití dalších vadných výrobků a nezbytných nápravných a preventivních opatření směřujících k odstranění příčiny neshody, vystavení reklamačního protokolu, vyčíslení nákladů spojených s vyřízením reklamací, zpracování přehledů a statistik pro vedení firmy.
Požadavky: Ukončené SŠ vzdělání technického zaměření, základy technického kreslení a čtení technické dokumentace, orientace v technických normách, popisujících normalizované dílce, tolerance apod. , základní znalost technických materiálů , základní znalosti o měřidlech a jejich praktickém použití, velmi dobrá znalost anglického jazyka nebo německého jazyka (slovem i písmem), dobrá znalost práce na PC (MS Office), řidičské oprávnění sk. B, znalost SAP výhodou.
Nástup: ihned
V případě zájmu prosím zasílejte životopisy včetně motivačního dopisu na e-mail: p.koskova@argo-hytos.com
Mzda dle platných mzdových předpisů (od 25.000 Kč).
Kontakt možný i na paní Hornigovou , tel. č. 499 403 211.
V případě osobní návštěvy ve firmě pouze v době od 8.00-12.00 hod.
Volné místo technik pro provádění analýz reklamovaných výrobků pro lokalitu Vrchlabí.