GRAPE SC, a.s.

Technik telekomunikační sítě

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Volyňských Čechů Žatec
znalost problematiky datových sítí
manuální zručnost
samostatnost
dobrý zdravotní stav - možná práce ve výškách
výpis z rejstříku trestů
aktivní řidič - skupina B
první kontakt: elektronickou poštou na email: kariera@grapesc.cz, telč. 800911911, osobně na adrese Volyňských Čechů 837 Žatec
Volné místo technik telekomunikační sítě pro lokalitu Louny.

Nabízíme
Nástup možný od: 12. 02. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Technik telekomunikační sítě

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Telekomunikace
Pozici nabízí: GRAPE SC, a.s.
Ulice: Hilbertova 465
Město: Louny
PSČ: 440 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Radek Úlehla
E-mail: Radek Úlehla

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: GRAPE SC, a.s.