kontrolor kvality v automobilovém průmyslu

  • Žatec

Pracovní místo ( kontrolor kvality v automobilovém průmyslu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Žatec
Jedná se o různorodou práci v kontrole kvality, která probíhá v různých automobilových provozech. U nás máte možnost kariérního postupu. Jde o směnný provoz - směny si společně domluvíme podle Vašich dispozic a našich potřeb. Nabízíme dlouhodobou spolupráci.
POŽADUJEME: dobrý zrak na blízko (brýle nevadí), časovou FLEXIBILITU, manuální zručnost, fyzická zdatnost, pečlivost, zodpovědnost, ochotu pracovat ve směnném provozu.
mzda dle zaučení 105-135Kč/hod, příplatky za noční, svátky, SO+NE, placené i přestávky, příležitost kariérního růstu (i při částečném úvazku), benefity formou cafetérie pro klíčové zaměstnance

kontakt: telefonicky od 9,00 do 15,30 hod nač. 731155976 nebo email: prace@flexima.cz
Volné místo kontrolor kvality v automobilovém průmyslu pro lokalitu Žatec.