Boháček-sport.cz s.r.o.

Švadlena, šička/krejčí

Odeslat

Pracovní náplň
Požadavky: vzdělání vyučení
Popis práce: PP na dobu neurčitou, pracovní doba 6-14:30 hod, začátek pracovní doby lze dohodnout
Kontakt: Boháček Jaromír, tel.: 606 735 319, 8-16 hod, e-mail: bohacek@bohacek-sport.cz
Volné místo švadlena, šička/krejčí pro lokalitu Vyškov.

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 01. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Švadlena, šička/krejčí

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Boháček-sport.cz s.r.o.
Ulice: Hybešova 650
Město: Vyškov
PSČ: 682 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jaromír Boháček
E-mail: bohacek@bohacek-sport.cz
Telefon: +420 606 735 319

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Boháček-sport.cz s.r.o.