ASISTENT/KA OBCHODNÍHO ŘEDITELE

  • Liberec

Pracovní místo ( ASISTENT/KA OBCHODNÍHO ŘEDITELE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hokami CZ, s.r.o. je česká rodinná firma vyrábějící elektroniku v řadě zemí.
V současné době hledáme vhodného kandidáta/vhodnou kandidátku do obchodního oddělení.
Vhodný kandidát/vhodná kandidátka by měl mít chuť pracovat a dosáhnout osobní i firemní úspěchy. Musí být schopen se rychle učit.
Náplň práce:
- denní komunikace se zákazníky
- spolupráce při projednávání cen se zákazníky
- spolupráce - komunikace s logistikou a technickým oddělením
- samostatné jednání se zákazníky
- významná spolupráce s ředitelem společnosti
Základní požadavky:
- vzdělání - vysokoškolské - nejlépe obchodního, ekonomického nebo pedagogického směru
- komunikační schopnosti
- schopnost práce v malém kolektivu
- důslednost a pořádek
- dobrá znalost angličtiny
Nabízíme:
- nástupní plat od 28 000 Kč do 31 000 Kč
- perspektivu růstu
- příspěvek na stravování
- parkovací místo v areálu firmy zdarma
- firemní doktor
- firemní zubní lékař - nejlépe vybavený v Libereckém kraji (www.dolident.cz)
- 13. plat před dovolenou
- 14. plat před Vánocemi
- týden dovolené navíc
Firemní kavárna - www.dolicafe.cz (slouží i veřejnosti)
Volné místo asistent/ka obchodního ředitele pro lokalitu Liberec.