Referent logistiky

  • Tábor

Pracovní místo ( Referent logistiky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce :
zasílání objednávek a poptávek na dodavatele dle požadavku zákazníka
zajišťování přepravy objednaného zboží
příjem zboží na sklad
vyřizování reklamací u dodavatelů
schvalování faktur za dodané zboží a přepravu
tvorba dodacích listů a vystavení faktur zákazníkovi
práce v IS Helios : zadávání nového dodavatele a nového zboží, údržba dat v IS
zpracovávání a vyřizování e-mailové korespondence
spolupráce s ostatními odděleními společnosti (především výroba a obchod)
v rámci své pozice plnění úkolůy zadané svým přímým nadřízeným.

Požadujeme
minimální SŠ vzdělání , nejlépe ekonomický nebo obchodní směr
zkušenost se operativním nákupem a logistikou minimálně 2 roky
znalost AJ na pokročilé úrovni ( slovem i písmem )
dobré analytické schopnosti
schopnost vyjednávat s dodavateli
samostatnost a komunikativnost
schopnost týmové spolupráce
časová flexibilita
ochotu učit se novým činnostem

Nabízíme:
Zázemí dynamicky se rozvíjející české společnosti s 20 - ti letou historií a
působností na českém a slovenském trhu
Velmi dobré ohodnocení dle dosaženého výkonu a zaměstnanecké výhody ( školení , vzdělávací kurzy, benefitní systém )
Přátelský a příjemný kolektiv
Prostor pro profesní růst
Zajímavou, kreativní a samostatnou práci
Výhody : školení,vzdělávací kurzy, benefitní systém.
Kontakt: mailem, telefonicky.
Volné místo referent logistiky pro lokalitu Tábor.