Mistr pokládky horkých asfaltových směsí

  • Chrudim

Pracovní místo ( Mistr pokládky horkých asfaltových směsí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Za Pivovarem 611, Chrudim
POŽADAVKY: Předpoklady pro řízení podřízených dělníků pokládky, dobrou fyzickou kondici pro práci venku, výhodou ŘP sk. B, případně C, strojní průkaz na válec, čelní nakladač, finišer.
NABÍZÍME: Profesní růst a dlouhodobou pracovní perspektivu ve stabilní společnosti. Zajímavou práci v přátelském a dynamickém kolektivu.
Nástup možný ihned. Pružná pracovní doba.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Stravenky, týden volna navíc, příspěvek na penzijní připojištění
První kontakt prosím učiňte na výše uvedeném telefonním čísle v době od 7 do 15 hod. nebo na e-mailové adrese.
Volné místo mistr pokládky horkých asfaltových směsí pro lokalitu Chrudim.