Informátor/ka - pouze pro OZP

  • Brno

Pracovní místo ( Informátor/ka - pouze pro OZP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro více informací volejte na tel.: 730 156 770 od 8:00-16:00 hodin nebo zašlete životopis na e-mail: iveta.kucova@agpplus.cz.

Společnost AGP PLUS SERVICE s. r. o. přijme do týmu fyzické ostrahy pro lokalitu Technologický Park Brno a.s. adresa Purkyňova 646/107, 612 00 Brno - Medlánky, kolegu/kolegyni na následující pracovní pozici: Informátor/ka (pouze OZP)

Náplň práce:
- přepojování telefonických hovorů
- organizace režimu návštěv
- obsluha klíčového režimu
- přehledová a informační činnost
- pracovní doba - denní směny pondělí až pátek 06 - 18 hod.
- nástup 1.1.2018

Nabízíme:
- hlavní pracovní poměr (HPP) na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito
- možnost zkráceného pracovního úvazku nebo práce na dohodu o provedení práce (DPP)
- zaškolení, zácvik a pokračující výcvik
- stravenky, příspěvek na údržbu uniformy, příplatek za práci v noci, o sobotách a nedělích, příplatek za práci ve svátek, popř. příspěvek na dopravu
- pravidelné odměny
- mzdu ve výši cca 15.800 Kč měsíčně ČISTÉHO za fond pracovní doby bez přesčasové práce a svátku
- jistotu pravidelného příjmu vypláceného v souladu s právními přepisy
- zázemí silné regionální společnosti

Požadujeme:
- samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost
- bezúhonnost - čistý výpis z rejstříku trestů
- dobrý zdravotní a fyzický stav
- znalost AJ
- příjemné vystupování
- certifikát strážný 68-008-E výhodou
- zkušenost s prací v komerční bezpečnosti je výhodou
Volné místo informátor/ka - pouze pro ozp pro lokalitu Brno.