LA CORNECHA s.r.o.

Pomocná síla do kuchyně

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Moskevská 1351/5, Ústí nad Labem.
Náplň práce: pomocné práce v kuchyni + úklid.
Požadujeme: zdravotní průkaz, způsobilost pracovat v kuchyni bez pracovního omezení, výpis z rejstříku trestů.
Nabízíme: mzdu 15000,- Kč, nástup možný ihned.
Hlásit se osobně na adrese Moskevská 1351/5, Ústí nad Labem mezi 15. a 17. hodinou. Telefonicky je možné si případně sjednat i jinou dobu.
Volné místo pomocná síla do kuchyně pro lokalitu Ústí nad Labem.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 02. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pomocná síla do kuchyně

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla, Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: LA CORNECHA s.r.o.
Ulice: Moskevská 1351
Město: Ústí nad Labem
PSČ: 400 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Petr Vrána
Telefon: +420 608 336 613

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: LA CORNECHA s.r.o.