GZ Media, a.s.

TISKAŘI

Odeslat

Pracovní náplň
TISKAŘI - Místo výkonu práce: Loděnice u Berouna. Nástup možný od 1.12.2017. Požadavky: praxe na tiskových strojích. Zaměstnanecké výhody: výkonnostní odměny, podniková ubytovna, dotované stravování. Kontakt: telefonicky (9:00-15:00 hod.).
Volné místo tiskaři pro lokalitu Loděnice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 06. 2018
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: TISKAŘI

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Média, reklama a grafika
Pozici nabízí: GZ Media, a.s.
Ulice: Tovární 340
Město: Loděnice
PSČ: 267 12

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Iveta Bodnarová
Telefon: +420 311 673 319

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: GZ Media, a.s.