Operátor/ka call centra

Pracovní místo ( Operátor/ka call centra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Mírové náměstí 127 Louny
Náplň práce:
jednoduchý telemarketing,snadná práce na pc
schopnost pracovat v týmu a učit se novým věcem
Co nabízíme: pracovní prostředí v reprezentativních prostorách , dlouhodobé a stabilní zaměstnání , možnost kariérního růstu , HPP (možno i na ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Telemarketing

Další volná místa

VIP Senior Sales Manager Have you operated on capital markets for at least 10 years? Have you built up your large client portfolio? Do you have an experience with FX, Futures, Options, Bond and Equities? Have you already showed up in media? Would you like to become VIP ...
Grafton Recruitment s.r.o. Praha 1, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

BUSINESS ADVISOR #Come and work for one of the most successful companies globally! Our client is a company that operates in most of the world's countries and its products are best known for driving innovations and modernization across different industries. The ...
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

DATA ANALYST, technical background Are you experienced in data analyses and have some financial knowledge? Would you like to work in an international environment?
Grafton Recruitment s.r.o. Prosek, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny