SVÁŘEČ

  • Raspenava

Pracovní místo ( SVÁŘEČ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- sváření dílů metodou TIG,MIG/MAG
- obsluha a seřízení svařovacího robota,
- obsluha a nastavení bodovek – odporové sváření
- samostatné vykonávání zadaných úkolů dle příkazu přímého nadřízeného
- obsluha výrobní stroje a zařízení, které určí nadřízený
- výroba v požadované kvalitě a kvantitě
- zodpovědnost za separaci shodných a neshodných dílů (evidence neshodných dílů)
Očekáváme:
- SOU nebo SŠ v technickém oboru
- orientaci v technických výkresech
- měření posuvným měřítkem
- samostatnost, zodpovědnost, pečlivost
- svářečský průkaz podmínkou
- praxe se svářením nutná
Nabízíme:
- zázemí a stabilitu nadnárodní společnosti
- odborný a osobnostní rozvoj (odborné semináře, jazykové kurzy)
- finanční ohodnocení odpovídající pracovnímu výkonu, znalostem a dovednostem
- zaměstnanecké benefity - 13. + 14. plat, týden dovolené navíc, příspěvek na závodní - stravování, penzijní připojištění, věrnostní, životní a svatební bonus
- smlouva na hlavní pracovní poměr
- práce v jednosměnném provozu
Nástup: prosinec 2017
Pokud máte zájem o tuto pozici, vyplňte online dotazník nebo svůj životopis zašlete na e-mail:
z.sandtmann@novus.cz
Volné místo svářeč pro lokalitu Raspenava.