Asistent/ka výkonného ředitele

  • Bzenec

Pracovní místo ( Asistent/ka výkonného ředitele ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme: SŠ vzdělání, uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, Outlook), organizační schopnosti, administrativní pečlivost, flexibilitu, alespoň minimální praxe z administrativy, znalost programu Helios výhodou.
Pracovní náplň: administrativa, vedení diáře, organizace schůzek, zpracování reportů pro výkonného ředitele, zařizování služebních cest včetně vyúčtování, vedení agendy PO, BOZP a Ekologie. Nabízíme práci v stabilní české společnosti, příjemný kolektiv, firemní benefity.
Volné místo asistent/ka výkonného ředitele pro lokalitu Bzenec.