Pečovatel/ka v pečovatelské službě a osobní asistenci

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Pečovatel/ka v pečovatelské službě a osobní asistenci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE:
Rozšiřujeme služby, proto hledáme pracovníky, kteří budou poskytovat služby seniorům a lidem se zdravotním postižením v domácnostech - jde o pomoc při osobní hygieně, při chystání jídla a úklidech, zajištění nákupů, dovoz obědů apod.
POŽADUJEME:
- min. vyučen (SOU ev. SŠ)
- zájem o práci s cílovou skupinou, empatický přístup ke klientům
- zodpovědnost, aktivní a svědomitý přístup k řešení pracovních úkolů
- řidičský průkaz B
- znalost práce na PC
VÝHODOU:
- absolvent akreditovaného kurzu Pracovník v sociálních službách
- praxe v sociálních službách nejlépe se seniory nebo osobami se zdravotním postižením
NABÍZÍME:
- smysluplná práce na hlavní pracovní poměr
- smlouva na dobu určitou s možností prodloužení
- nástupní mzda 15 650 Kč, po zapracování až 19 000
- stravenky, týden dovolené navíc
VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:
1. kolo - zaslání životopisu spolu s motivačním dopisem mailem na kontakt níže co nejdříve, nejpozději však do 19. 10. 2018 do 12 hodin
2. kolo - vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru
Předpokládaný nástup: 1. 11. 2018 nebo dle dohody
KONTAKT:
Ing. Karla Daňová, Diakonie ČCE středisko ve Valašském Meziříčí
Žerotínova 319, 757 01 Valašské Meziříčí, tel. 739 324 817, danova@diakonievm.cz
ov.4.10.18
Volné místo pečovatel/ka v pečovatelské službě a osobní asistenci pro lokalitu Valašské Meziříčí.