Aroma Praha, a.s.

skladník

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Židovice č.p. 64, 411 83 Hrobce.
- Provádí samostatný příjem, výdej a skladování surovin obalů, hotových výrobků atd
- Zajišťuje navážku surovin na jednotlivá střediska
- VZV vítán
- Spolehlivost
- Pracovitost
Pracovní doba 7,00 - 15,00hod.
Prosíme zasílat životopisy emailem.
Volné místo skladník pro lokalitu Židovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: skladník

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Administrativa a organizace, Doprava a logistika, Státní, veřejná správa
Pozici nabízí: Aroma Praha, a.s.
Ulice: 64
Město: Židovice
PSČ: 411 83

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jaroslava Martišková
E-mail: Jaroslava Martišková
Telefon: +420 416 809 222

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Aroma Praha, a.s.