NOČNÍ RECEPČNÍ

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( NOČNÍ RECEPČNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: pí Jitka Štolfová, tel.: 608 752 333 (PO - PÁ od 8:30 - 15:30 hod), e-mal: jitka.stolfova@olympic-palace.cz

Požadujeme:
- spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, časovou flexibilitu, základní znalost RJ (alespoň hovorově), AJ vítána
Doplňujeme náš tým o šikovné lidi a nabízíme stabilní prostředí v novém hotelu v centru KV. Hledáme zaměstnance se zkušenostmi z hotelového provozu, kteří chtějí pracovat. Možnost proškolení.
Nabízíme tyto benefity:
- stravování po 3 měsících zdarma, příplatky soboty, neděle, svátky, prémie dle výkonu, příspěvek na penzijní pojištění. Po 6 měsících: příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na mimopracovní aktivity, bonusy využívající Flexi Pasy, po roce možnost dalších benefitů.

Místo výkonu príce: Zámecký Vrch 41, Karlovy Vary, 360 01
Volné místo noční recepční pro lokalitu Karlovy Vary.