Koordinátor sociálních služeb

  • Jeseník

Pracovní místo ( Koordinátor sociálních služeb ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

AKTUALIZACE 2.3.2018!!!

OZNÁMENÍ O VYHLÁŠENÍ VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ

Vedení Centra sociálních služeb Jeseník vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice
Koordinátor sociálních služeb Centra sociálních služeb
Předpokládaný nástup do zaměstnání: 1. 4. 2018 (případně dle dohody)
Pracovní poměr: Doba určitá, po uplynutí jednoho roku možnost pracovní smlouvy na dobu neurčitou

Místo výkonu práce: Jeseník

Pracovní pozice bude dle platné legislativy zařazena dle katalogu prací do platové třídy 10 (sociální pracovník), výše platu v rozmezí od 21.300 do 32.070 Kč (v závislosti na délce praxe).

Oblast pracovních činností: Koordinace všech poskytovaných sociálních služeb (Domov pro seniory, chráněné bydlení, denní stacionář, pečovatelská služby), tvorba me-todik sociální práce v organizaci, koordinace tvorby a zavádění standardů kvality poskyto-vaných služeb, individuálního plánování sociálních služeb, provádění kontroly kvality, vy-tváření koncepcí rozvoje poskytovaných služeb.

Požadavky:

Splnění odborné způsobilosti k výkonu sociálního pracovníka podle § 110 odst. 4 písm. a) a b) zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, v platném znění
Znalost legislativy související s oborem a poskytovanými sociálními službami, zejména zákona o sociálních službách
Znalost tvorby standardů kvality, výhodou zkušenosti při tvorbě standardů
Samostatnost, spolehlivost, rozhodnost a ochota k dalšímu vzdělávání
Organizační, komunikační schopnosti a schopnost týmové spolupráce
Zdravotní způsobilost a psychická odolnost
Dobré komunikační schopnosti (včetně písemné úřední korespondence)
P