Nexen Tire Europe s.r.o.

technici elektronici ve výzkumu a vývoji

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Žatec třída Obránců míru 236 a Průmyslová zóna Triangle.
anglický jazyk a práce na PC výhodou, korejský jazyk výhodou
777301474, e-mail: petra@czechrelocate.cz
Volné místo technici elektronici ve výzkumu a vývoji pro lokalitu Velemyšleves.

Požadavky
Práce s PC - výhodou
Angličtina Aktivní - výhodou, Jiné Aktivní - korejština výhodou

Nabízíme
Nástup možný od: 22. 11. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: technici elektronici ve výzkumu a vývoji

Minimální požadavky vzdělání: Bakalářské
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Elektrotechnika a technika, Telekomunikace, Věda a výzkum
Pozici nabízí: Nexen Tire Europe s.r.o.
Město: Velemyšleves

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Petra Sumerauerová
E-mail: petra@czechrelocate.cz
Telefon: +420 777 301 474

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Nexen Tire Europe s.r.o.