INVESTIČNÍ REFERENT/-KA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( INVESTIČNÍ REFERENT/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou 1 rok s následným prodloužením, nástup dle dohody
- Náplň práce: zajišťování přípravy a realizace investičních stavebních akcí včetně dozorování průběhu realizace investic, výběr a koordinace dodavatelů ve fázi projektové dokumentace a realizace stavby a jiných účastníků stavby, přebírání prací, příprava, uzavírání a provádění změn smluv, prověřování a zajišťování úplnosti investiční dokumentace a zpracovávání zápisů a protokolů o předání a převzetí staveb, zajišťování odstraňování nedostatků v průběhu jejich realizace, zajišťování inženýrské činnosti, vč. zajištění závazných stanovisek a rozhodnutí v rámci rezortu MV, průběžná kontrola čerpání finančních prostředků z rozpočtu
- Požadujeme: samostatnost, spolehlivost, pečlivost, flexibilitu, schopnost komunikace, organizační schopnosti, schopnost pracovat individuálně i v týmu, znalost organizace a činnosti státní správy výhodou, práce na PC, znalost MS OFFICE, znalost CAD (Archicad, Autocad, Allplan, apod.) výhodou, řidičské oprávnění skupiny B, kvalifikační předpoklady vzdělání: min. středoškolské vzdělání stavebního zaměření
- Nabízíme: zvláštní příplatek 1000Kč, po zkušební době možnost přiznání osobního ohodnocení dle dosahovaného výkonu, dovolená 25 dní, 5 dní indispozičního volna (tzv. sick days), dotovaná strava, pružná pracovní doba, možnost rekreace v rezortních zařízeních, příspěvek zaměstnavatele na dovolenou (po 3 letech), možnost využití dotovaného letního dětského tábora pro děti ve věku 6-15 let
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu kontaktujte