Sociální pracovník (zástupce vedoucí osobní asistence)

Pracovní místo ( Sociální pracovník (zástupce vedoucí osobní asistence) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hledáme pracovníka, který:
- splňuje vzdělání dle zákona o sociálních službách nutné pro povolání sociálního pracovníka
- je samostatný a flexibilní
- má vynikající komunikační schopnosti
- nezalekne se výzev a je odolný vůči stresu
- ideálně má zkušenosti ze sociální práce a s vedením lidí
- práce ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup
Farmacie a zdravotnictví
Telemarketing