PROJEKTOVÝ MANAŽER

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( PROJEKTOVÝ MANAŽER ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
technické řízení jednotlivých projektů v rámci firmy (od schválení výkresů, zadání do výroby až po expedici k zákazníkovi)

POŽADAVKY:
o SŠ s maturitou
o samostatnost, pečlivost , pracovitost , organizační schopnosti
o uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, Auto CAD),
o znalost NJ na pokročilé úrovni
řidičský průkaz skupiny B
zkušenosti s řízením projektů a kolektivu výhodou

NABÍZÍME:
o zaměstnání na plný úvazek ve stabilní, české a zavedené firmě
o motivující finanční ohodnocení od 40.000,-Kč měsíčně
o Bonus ve formě stravenek
o příjemné pracovní prostředí
. flexibilní pracovní doba
. možnost dalšího vzdělávání - kurzy německého jazyka

Životopisy zasílat na email: linkova@nerrox.com
Volné místo projektový manažer pro lokalitu Jablonec nad Nisou.