Asistent/ka obchodního ředitele

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( Asistent/ka obchodního ředitele ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
* administrativní podpora obchodního ředitele a týmu
* komunikace s klíčovými zákazníky společnosti a jejich podpora napříč odděleními
* příprava podkladů pro obchodní jednání
* zpracování reportů a prezentací vztahující se k činnosti úseku (marketing, zahraniční výstavy)
* aktualizace a kontrola dat v informačním systému
* operativní řešení úkolů

Požadujeme:
* SŠ/VŠ vzdělání (nejlépe ekonomického/obchodního směru)
* komunikativní znalost AJ nebo NJ – úroveň B2 (denní komunikace)
* MS Office (výborná znalost Excelu)
* vysoké nasazení, odolnost vůči stresu
* reprezentativní chování
* analytické a logické myšlení
* výborné komunikační, organizační a plánovací schopnosti
* znalost programu HELIOS výhodou
* ŘP sk. B – aktivní řidič/ka

Nabízíme:
* zajímavou a zodpovědnou práci v prostředí moderních technologií
* příjemné pracovní zázemí v nových firemních prostorách
* zaměstnanecké benefity
* široká odborná základna v rámci holdingu
Volné místo asistent/ka obchodního ředitele pro lokalitu Jablonec nad Nisou.