DĚLNÍK/DĚLNICE DO VÝROBY - obsluha lakovací linky

  • Velká Bíteš

Pracovní místo ( DĚLNÍK/DĚLNICE DO VÝROBY - obsluha lakovací linky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň: samostatná obsluha automatické lakovací linky a ruční lakování míchání barev a příprava na lakování včetně testování kontrola kvality a odpovědnost za kvalitu
Požadujeme: vyučen/a, truhlář výhodou zodpovědnost a spolehlivost, samostatnost, manuální zručnost, zkušenost s povrchovou úpravou materiálů výhodou
Nabízíme: samostatnou práci s moderními technologiemi, stabilní práci v moderní společnosti, příjemné pracovní prostředí, stravování ve firemní jídelně, zaměstnanecké benefity, mzdové podmínky dohodou
Další: dvousměnný provoz , práce na plný úvazek, termín nástupu možný ihned, žádost zasílejte na: janikova@bematech.eum , případně tel: 567 774 481
Volné místo dělník/dělnice do výroby - obsluha lakovací linky pro lokalitu Velká Bíteš.