PROJEKTOVÝ MANAŽER/-KA, MANAŽER/-KA VZDĚLÁVÁNÍ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( PROJEKTOVÝ MANAŽER/-KA, MANAŽER/-KA VZDĚLÁVÁNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup od 1.1.2018
- Náplň práce: zajištění kompletního chodu sekce (veškerá papírová práce, informační podpora oddělení, zpracovávání dat, vstupů a výstupů), odpovědnost za přípravu a samostatné vedení projektu s dosažením stanoveného cíle, volba prostředků a jejich efektivní využití
- Požadujeme: motivovanou osobnost, obchodní předpoklady, výborné komunikační schopnosti, flexibilita, práce s PC, odolnost vůči stresu
- Nabízíme: prostředí dynamické společnosti, mladý kolektiv, firemní kurzy jazyka, rekvalifikační vzdělávání
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky i pro OZP
- V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: syrovatkovap@gmail.com
Volné místo projektový manažer/-ka, manažer/-ka vzdělávání pro lokalitu Hradec Králové.