SEŘIZOVAČ ROBOTICKÝCH TECHNOLOGIÍ

  • Tábor

Pracovní místo ( SEŘIZOVAČ ROBOTICKÝCH TECHNOLOGIÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň: seřizování robotických technologií, vstřikolisů na plasty i montážních automatických linek
na úseku autoelektroniky, metodické řízení obsluhy pracovišť, zaškolování nových pracovníků, evidence informací o průběhu výroby.

Požadované vzdělání: vyučení ve strojírenském nebo elektro oboru - mechanik seřizovač, mechatronik nebo provozní zámečník.
Dále požadujeme:
Orientace v technických dokumentech a v práci s měřidly
Manuální zručnost
Spolehlivost, komunikativnost
Práce s PC
Osvědčení dle vyhlášky 50/78 Sb. výhodou

Zájemcům nabízíme práci ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti, zvyšování kvalifikace v rámci firemního vzdělávání, penzijní připojištění, týden dovolené navíc, příplatky nad rámec zákoníku práce, pololetní odměny, podnikový lékař a zubař v areálu společnosti, závodní stravování, odměny za pracovní výročí, odměny za zlepšovací návrhy, slevu v podnikové prodejně a řadu dalších benefitů. Kontakt:tel., mailem zaslání životopisu, osobně. Prac. poměr na dobu určitou.
Volné místo seřizovač robotických technologií pro lokalitu Tábor.